sobota, 16 stycznia 2016

Woski zapachowe Bolsius

Gdy wieczory są dłuższe, jak prawie każdą z nas, nachodzi mnie chęć na palenie różnego typu świec, świeczek, kadzidełek i kominków. Ciepłe światło poprawia nam nastrój, a aromaty koją zmysły po intensywnie przeżytym dniu. Dlatego Yankee Candle szybko podbiły moje serce, lecz odkąd nie mam ich w sklepie stacjonarnym w pobliżu jakoś nie pasowało mi kupowianie ich online. Dlatego bardzo się ucieszyłam widząc ich polski odpowiednik w drogerii Rossmann, którą mam dosłownie kilka kroków od domu :)

Jak dla mnie ta opcja jest dużo lepsza niż Yankee. Przede wszystkim opakowanie zawiera aż 8 wosków, w trzech różnych zapachach - u mnie to jabłko, mango i truskawka - są jeszcze dwie inne kombinacje. Jedna dla fanów cynamonu i wanilii i jeszcze coś bardziej perfumowanego. Woski są niewielkich rozmiarów, tak, że bez obaw mozemy cały jeden włożyć nawet do bardzo małego kominka. Ich struktura jest gładka z wyżłobionymi rowkami, pozwalającymi na połamanie kazdej sztuki na 6 części. Na reszcie koniec z sypiącymi się wszędzie granulkami!!! 

Zapach jest ładnie wyczuwalny, przyjemnie roznosi się po pokoju, ale nie jest drażniący. Opakowanie kosztuje niecałe 10 zł i zawiera w sumie 52g więc ponad 2 razy tyle ile waży jedna tarta YC. Chyba ta sprawa jest warta świeczki? 😀😀

1 komentarz:

  1. Z tych wosków jeszcze niestety nie miałam okazji korzystać. Obecnie testuję Village Candle a później ustawiam w kolejce właśnie Bolsius. :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...