poniedziałek, 29 października 2012

Szkolenie Kryolan w Warszawie - część pierwsza

Na udział w szkoleniu namówiła mnie koleżanka z pracy. Fajnie zrobić coś dla siebie, a dodatkowo jest to wyjazd, więc miła odskocznia od codzienności. Koszt warsztatów też okazał się stosunkowo niewielki - biorąc pod uwagę miejsce - hotel w samym śródmieściu Warszawy, prowadzącego - Dominik Cruz, który przybył z San Francisco jest dyrektorem edukacyjnym i trenerem marki Kryolan. 
Co więcej sam dojazd do Warszawy kosztował nas mniej niż bilety metra na miejscu :) Pojawiły się problemy z noclegiem, ale i to udało nam się opanować.

 Powyżej Hotel Polonia Palace - miejsce dwudniowego szkolenia, a poniżej widok z okna sali szkoleniowej.


Na zajęciach pracowałyśmy w parach - każda para siedziała po jednej stronie stanowiska z oświetlanym lustrem. Wszystko było bardzo profesjonalnie zorganizowane. Na każdym stoliku znajdowały się płyny do dezynfekcji, czyszczenia narzędzi, chusteczki, płatki, patyczki i inne potrzebne przyrządy, podstawowy zestaw pędzli oraz palety kosmetyków - wszelkiego rodzaju podkładów, korektorów, pomadek, dwie palety cieni, paleta róży, kremowy róż, kółko kamuflaży, cake liner, zestaw ołówków i kajali i pewnie jeszcze kilka rzeczy które pominęłam. Wszystko nowiutkie, zapakowane czekające na nasze niecierpliwe łapki :-) Dodatkowo miałyśmy też dość swobodny dostęp do innych produktów - jak rzęsy, kleje, cienie kremowe itp.


Pozostałe produkty znajdowały się na stołach obok prowadzącego, podczas przerw w zajęciach można było swobodnie podejść i obejrzeć interesujący nas produkt, zapytać do czego służy itp.

Każdy blok tematyczny warsztatów rozpoczynał się od krótkiej prezentacji multimedialnej, następnie Dominik przechodził do demonstracji zagadnienia na jednej z uczestniczek. Porozumiewał się z nami za pośrednictwem tłumaczki. Następnie przechodziłyśmy do ćwiczeń na sobie. Prowadzący przechodził pomiędzy stanowiskami, udzielając wskazówek i korygując nasze błędy. Przynajmniej tak to miało w zarysie wyglądać :) 
Pomiędzy zajęciami była też przerwa na lunch, na który serwowano pyszne kanapeczki i dla wszystkich była nieograniczona kawa i herbata. 


Po zakończeniu warsztatów każda uczestniczka dostała certyfikat i torbę z upominkami w postaci pomadki w pięknym nasyconym kolorze, granatowego matowego cienia - obydwa te produkty bardzo mnie ucieszyły, a także magazynu Make-up. Pierwszego dnia rozdawano też polskie wydanie Make up'u, mnie obiecano dosłać je pocztą do domu, bo zabrakło egzemplarza. Dodatkowo w torbie znalazł się katalog z produktami, rózne ulotki o szkoleniach i o seriach kosmetyków Kryolan. Podczas szkolenia promowano też nowy produkt - bazę Blend - która ma służyć rozcieńczaniu i mieszaniu kosmetyków o różnych konsystencjach (podkładów, kamuflaży itp.)  Baza także znalazła się w zestawie upominkowym, aż w 2 buteleczkach. 

No i na razie tyle w części pierwszej.  W kolejnych postaram się przybliżyć treści omawiane na szkoleniu i napisać nieco o moich osobistych odczuciach, zaletach, ale także i wadach tego seminarium. W następnej kolejności na tapetę pójdą nowe produkty - te ze szkolenia i te przywiezione jako "pamiątka ze stolicy" :) 

3 komentarze:

 1. a ile przywiozłyśmy inspiracji :) a zapomniałaś dodać, że okupowałyśmy pewną drogerię, przez okrągłe dwa dni i gdyby nie resztki zdrowego rozsądku wyniosłybyśmy stamtąd wszystko!!! A tak skończyło się na tym, że Gosia zakupiła, cudownie różowe i kropkowe kosmetyczki REVLON oraz wspaniałą kąpiel do dłoni z guaraną :D
  JESZCZE JEDNO... szanowni przeglądający bloga gochaimakeup, już niebawem wielkie testowanie odżywki do rzęs!!! Rozpoczynamy 30 dniowy test, będą zdjęcia przed i po:) Odżywka kupiona w mega promocji, sztuk dwie w pakiecie, podzieliłyśmy się na pół i będziemy nakładać codziennie na nasze rzęski:) Efekty poznamy za miesiąc:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aleś mi zrobiła spojlera... Przecież będzie jeszcze druga, trzecia a może i czwarta część opowieści :) Muszę to dawkować, bo pewne rzeczy trzeba sobie przemyśleć na spokojnie :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...