poniedziałek, 26 listopada 2012

Prośba

Jak już wcześniej wspominałam, praca, którą od wczoraj możecie oglądać w nagłówku tego bloga, została zmalowana na konkurs Carnival Make-up 2013. Bardzo bardzo proszę was o głosy i udostępnianie mojej pracy, gdyż zależy mi na nagrodzie. Nie chodzi o wartość materialną, a o szkolenie, któe daje szansę dalszego rozwoju. 
Zagłosować można TUTAJ - oczywiście niezbędne jest posiadanie konta Facebook.

Od razu zaznaczam, ze o głosy pod pracą jedynie proszę nie oferując kompletnie nic wzamian - jeżeli uważacie, że moja praca nie zasługuje na Wasz głos, postąpcie w zgodzie ze swoim sumieniem. Prawdopodobnie jest to ostatni tego typu konkurs w którym biorę udział, ponieważ już w tej chwili widzę, że wystarczyło wkleić zdjęcie czegokolwiek, a następnie zrobić odpowiednią propagandę. Ponadto mam możliwość promowania mojego zgłoszenia dodatkowo przez Facebook, płacąc 4,20 PLN, czego oczywiście nie uczynię. Tak więc pamiętajmy, że wygrywa nie ten, kto coś pokazał i się napracował, ale ten który najgłośniej krzyczał. To ulubiona forma demokracji osatnich czasów.

3 komentarze:

  1. Tez nie cierpie tego rodzaju konkursow, kiedy nie wygrywa faktycznie najlepsza praca, tylko osoba, ktora, jak ladnie okreslilas "najglosniej krzyczy" - beznadzieja ;/ Zero jakiejkolwiek sprawiedliwosci, dlatego ja juz tez wypisalam sie z tego rodzaju pseudo konkursikow ;/

    OdpowiedzUsuń
  2. Poza głośnym krzyczeniem jest też coś takiego jak kupowanie "lajków" na Facebooku, a także boty - oprogramowanie które na Ciebie głosuje. Normalne prace konkursowe dodane przez utalentowane dziewczyny mają po 30-40 głosów zdobytych w ciągu kilkunastu godzin. Pani z czołówki miała po 10 godzinach 100 a obecnie przekroczyła 200 głosów. Widać bardzo jej zależy na wygranej, pewnie nie przeczytała też, że nagrodą jest szkolenie w Katowicach warte 2100PLN a nie 2100PLN przelane na jej konto... a mieszka dość spory kawałek stąd.

    OdpowiedzUsuń
  3. Zobacz sobie, że jedna z dziewczyn która ma ponad 200 głosów, ma u siebie katalog "Nagrody 2012" ;) Ja też biorę pierwszy i ostatni raz udział w konkursie na głosy na facebooku :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...